Відгуки про компанію Майстерня ікон під старовину "ikon-svet.com.ua"
- Покупець
- Максим В.
- Ирина М.
Щиро дякую! Дуже красива ікона! Бажаю успіхів!
- Юрий Ш.
Спасибо всем кто работал с моим заказом. Обслуживание прекрасное. Очень доволен.
- Зоя Ч.
- Светлана С.
- Покупець
- Покупець
Швидко і оперативно
- Людмила М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Велике СПАСИБІ за ікону. Дуже гарна!
- Покупець
Добрий день. Сьогодні забрала посилку. Дуже сподобалася ікона! Дякую ❤ Миру!
