Відгуки про компанію Майстерня ікон під старовину "ikon-svet.com.ua"
- Сергій П.
Отримав замовлення і дуже задоволений вашою роботою.Ви робите добру справу навіть в цей не легкий час.Процвітання вам і вашій організації.Дякую!!!
- Елена Ш.
- Лисогор Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Владимир Л.
Дякую
- Осадчий А.
Заказал икону со своим эскизом , всё было сделано на высшем уровне, спасибо вам за товар!!!!
- Людмила М.
замовляла ікону "всіх скорботних радість". Хочу подякувати майтрам за роботу!!! Отримана ІКОНА перевершила очікування! Бажаю Вам творчої наснаги! І всій Україні швидшої ПЕРЕМОГИ!!!
- Неля К.
Вже не вперше замовляю у цих майстрів ікони. Дарую їх дорогим мені людям. Завжди мені дякують щиро за такий подарунок. Тож і я хочу подякувати за ЗОЛОТІ руки майстрів, які виконують ці роботи! Хай щастить! Хай буде мирне небо над нашими головами!
- Наталья П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- людмила к.
- Наталья М.
Дякую. Давно вже хотіла придбати цю ікону. Нарешті моя мрія збулась. Яскравий, надзвичайний, канонічно оформлений образ.
Швидка відправка та доставка. Рекомендую роботу майстерні.
