Отзывы о компании Мастерская икон под старину "ikon-svet.com.ua"
- Светлана Д.
Колись,дуже давно, в підвалі у своєї бабусі я ,дитиною ще, знайшла дерев'яну основу зі слідами витягнутих цвяхів. Намальовано було лише обличчя... Я пам'ятаю ті намальовані добрі очі і сиву бороду... Мама сказала,що ця ікона. Святий Миколай. А лише обличчя зберігалося тому,що здирали зацікавленні оздоблення-метал...
Та,знайдена мною ікона ,тепер як реліквія зберігається в мого брата. А я,побачивши рекламу на фейсбуці,переглянула і відразу впізнала... )
Тепер і в мене є чудова ікона Миколая Чудотворця.
Вона красива,тепла,зроблена з Любов'ю!!!
Замовляйте!!!
Рекомендую!!!! - Світлана П.
Дякую за гарне обслуговування і швидку доставку !
- Оксана М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Катерина С.
Дуже сподобалося, при нагоді буду замовляти ще, дякую)
- Леся Ф.
Доброго вам ранку ! Отримала своє замовлення. Я дуже хотіла придбати іконку Святого Тадея, і ось вона у мене.
Робота чудова,я вам дуже вдячна. - Покупатель
Дякую. Швидко, якісно, ввічливо.
- Покупатель
Дуже вдячні всім, хто працює у майстерні ікон під старовину.За швидкість виконання замовлення, за дивовижне відтворення у візантійському стилі, за доступність у вартості!Дай Боже здоров'я, наснаги та сил,щоб багато років зігрівали душі і серця віруючих своїми шедеврами!Храни Вас Господь!
- Володимир К.
Икона очень красивая, спасибо.
- Покупатель
Рекомендую
- Геннадій Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
