Отзывы о компании Мастерская икон под старину "ikon-svet.com.ua"
- Аліна Ю.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовила ікону Святих Петра і Февронії найбільшого розміру. Мені дуже сподобалося. Краса надзвичайна, гарно запакували, люб'язно розмовляли по телефону ,повідомляли про відправку. Відправили в суботу,а в віторок ікона була вже у мене. Мої найкращі відгуки майстрам та всім, хто був причетний до виготовлення цієї ікони. Щиро дякую ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
- Вікторія Д.
Замовляла дві ікони: "Богородиця призри на смирення " та "Господь Вседержитель". Дуже задоволена. Опис відповідає товару, швидка відправка, приємний та ввічливий продавець. Всім рекомендую!
- Наталія К.
Дуже гарна ікона. Дякую. Купувала на подарунок для поляків.
- Наталія Т.
Замовляла ікону св.Мирослава, дуже красиво зроблено, швидка відправка.
- Анатолій К.
Замовив уже другу ікону! Усе, як завжди - на висоті! Справді краса!
Обов'язково співпрацюватиму і надалі. - Світлана Ф.
Ікони якісно виготовлені,дякую.
- имя Г.
Велика поляка всiм хто приймав участь в створеннi шедевра,Икона дуже гарно зроблена,тримаеш в руках Аш Дух перехоплюе!Молодцi,хай береже вас Господь!!!
- Дмитро Д.
- Анатолій К.
Просто відмінна якість. Неперевершена клієнтоорієнтованість. Навіть чек та накладна була разом з іконою (хоча, про це я не говорив при оформленні замовлення).
Рекомендую на усі 100% - Татьяна В.
Дуже задоволена роботою магазину . Все в наявності,ціни як на сайті ,швидко ! Якість Ікон гарна ,я брала три Ікони . Дуже задоволена .дякую 🙏
