Отзывы о компании Мастерская икон под старину "ikon-svet.com.ua"
- валентина
Гарний подарунок дітям та внукам
- володя г.
Все понравилось плохо что неосвячено
- Валентина К.
- Яна Ф.
Дуже гарно все зроблено , якісна робота , пакування на висоті . Дякую
- Елена Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гарне обслуговання. Продавец по моему проханню вислав товар раніше. Все прийшло в гарному стані. Дуже дякую за виконане прохання.
- Олександр З.
Товар сподобався, все як на сайті. Якісна робота, файна ціна
- Павлина П.
Ікона відповідає опису. Ввічливе та приємне обслуговування. Рекомендую продавця.
- Володимир С.
- Дарья А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Даже гарні ікони, дуже Вам дякую!
- Наталья Г.
Сьогодні отримали замовлення,дуже гарна,неперевершена.Дуже дякуємо!!!,🙏🙏🙏
